دانلود آهنگ عاشق شدم عاشق چرا از دور میبینم - موزیک ایرانی

Ahang ashegh shodam ashegh chera az dor mibinam

دانلود اهنگ عاشق شدم عاشق چرا از دور میبینم - موزیک ایرانی

بَعْدَ أَزُّ تو هیچ ماند أَزُّ قلبم برای من بغضم حریف گریه هایم نیست خدای من این گریه هَا یعنی شُرُوعِ ماجرای من چشم رقیبان خورده بِرِّ دارو ندار من نوش شَمّاً تنها دلیل انْتِظَارُ من دیوانگی دیگر نمی آید بِهِ کار مِنْ

عاشق شدم عاشق چرا أَزُّ دُورِ میبینم تو را وای أَزُّ این دَرْدْ دروی ماندم دُرٍّ آغوش غُمَّةً دَرْدْ تو جا ماندی فَقَطْ أَمَّا هنوز غَرِقَ غروری شهزاده نامهربان قَلْبِ مُرّاً شکستی تیر گذشته أَزُّ کمان دردانه که هستی شهزاده نامهربان قَلْبِ مُرّاً شکستی تیر گذشته أَزُّ کمان دردانه که هستی

ای عَشِقَ خرابم کرده ای آخَرَ تو را تا کی کنم باور نمیبینی مگر دلم گرفته این شَبَّ مُرّاً دیوانه میخواند کجایی دَلَّ نمیداند که دنیای مُرّاً ماتم گرفته نمیبینی مگر دلم گرفته شهزاده نامهربان قَلْبِ مُرّاً شکستی تیر گذشته أَزُّ کمان دردانه که هستی

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ آخ داره دلم میره برات جز من نباید کسی تورو بخواد

تو دلسوز من باش معین

دانلود شهزاده نامهربان قلب مرا شکستی

عاشق ,أَزُّ ,مُرّاً ,میبینم ,شدم ,تو ,عاشق چرا ,عاشق شدم ,شدم عاشق ,أَزُّ کمان ,کمان دردانه ,قَلْبِ مُرّاً شکستی ,نامهربان قَلْبِ مُرّاً ,شهزاده نامهربان قَلْبِ ,میبینم موزیک ایرانی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پــــــاســــــــاژ فــــایـــــل گشت و گذار در خانه لیونل مسی در شهر بارسلونا طبیعت گردی مدرسه شاد مهدویت فروشگاه ستاره سحر رنگ پریده اللهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرض اخبار دنیا دوربین های کانن و نیکون آموزش رانندگی|آموزش امتحان افسر